penzion
INFO
Penzion V Údolí Ubytovací zařízení bylo vybudováno v jedné ze tří budov, při celkové rekonstrukci bývalé hospodářské usedlosti z konce 19. století. Leží v malebném údolíčku v samotném středu Kokořínského údolí, na velmi klidném místě, 400 m od silnice obce Vojtěchov. Jeho poloha nabízí pěší i cyklovýlety do všech stran.

Oficiální stránky penzionu : www.kokorinvudoli.cz

Ubytování
Provoz penzionu je sezónní - duben až říjen. Kapacita je 9 lůžek, rozdělena do 2, 3 a 4 lůžkového pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC.
K dispozici je dále společná kuchyně s jídelním koutem, venkovní posezení na terase nebo u klasického ohniště s grilem. Možné je volné připojení na WIFI.
Parkování je v místě, na uzavřeném parkovišti.
Za poplatek lze vypůjčit horská kola, nebo dohodnout vyjížďky na friesových koních.
Stravovaní je možné v restauracích v blízkém okolí.

Okolí
Kokořínsko je díky svým zajímavostem a krásám stále více vyhledávanou oblastí. Dominantou jsou pískovcové skály různých tvarů, se spoustou věží a jeskyní, převážně v borových lesích.
V údolí protéká potok Pšovka, jehož součástí je i několik rybníků. Obraz krajiny dotváří místní architektura - roubené patrové domy a chalupy. Bohatá fauna i flora je v okolí samozřejmostí.

Rekreace
Klid a soukromí lze nalézt přímo v penzionu. Pro aktivní odpočinek se nabízí bezpočet pěších výletů po turisticky značených, ale i neznačených cestách v celém Kokořínsku.
Nejznámější a nejvíce obdivovány jsou skalní útvary zvané Pokličky a Bludiště, hrady Kokořín a Houska, vše v dosahu do 10 km.
Kokořínsko je také velmi známé mezi vyznavači cykloturistiky, protože nabízí mnoho tras nejen pro klasické vyjížďky na kole, ale i náročné terény pro kola horská - strmá stoupání, rychlé sjezdy. Vše v krásné přírodě.
V létě zde bez problémů můžete sbírat lesní plody, nejvíce borůvky, a i houbaři si přijdou na své.
Ke koupání lze využít rybník Harasov, koupaliště ve Mšeně nebo vzdálenější Nedamov u Dubé a Máchovo jezero v Doksech.
Více informací o turistickýh zajímavostech zde.


Doplňující informace

Pokoj je v den příjezdu k dispozici od 14 hod, při odjezdu je pokoj nutné uvolnit do 11 hod.
Penzion je nekuřácký, kouřit lze ve venkovních prostorech.
Ubytování domácích zvířat z důvodů možných alergií neposkytujeme.

Adresa penzionu
Penzion V Údolí
Olešno 2
277 35 Mšeno

tel.: 605 775612
e-mail: info@kokorinvudoli.cz


Penzion V údolí Penzion V údolí
Penzion v údolí Penzion V údolí