Úvodní informace.
Penzion Malba je koncipováno jako rekreační zařízení, které je kombinováno se školícím střediskem. Nachází se v obci Kokořínský důl, u rybníka vytvořeného na potoce Pšovka, v samém centru Kokořínského údolí.

Umístění penzionu, dopravní dostupnost.
Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník a dále směrem na Mšeno, přičemž v osadě Lhotka se před železničním přejezdem odbočuje vlevo. Penzion Malba je umístěn v obci Kokořínský důl po pravé straně hlavní silnice. Naproti penzionu se rozlévá rybník Kačírek.

Informace o penzionu.
Penzion Malba je rekreační a školící zařízení s celoročním provozem po celkové rekonstrukci. Celé zařízení je rozděleno do dvou budov, větší pokojové a menší stravovací a školící. Okolí penzionu je z jedné strany ohraničeno pískovcovými skalami a z druhé strany se nám naskýtá nádherný výhled na rybník Kačírek.
Celková ubytovací kapacita penzionu je 28 lůžek v 10 pokojích. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva. Složení pokojů je následující: 3 pokoje jsou čtyřlůžkové, 2 třílůžkové a 5 dvoulůžkových.
Součástí penzionu je také sál, ve kterém je možné pořádat školení a různé společenské akce. Sál má kapacitu cca 60 míst a je v něm umístěn bar s přiléhajícím kuchyňským provozem.
Parkování je zajištěno na pozemku penzionu. V těsné blízkosti je rovněž umístěno venkovní posezení pro naše hosty. Pro ubytované cyklisty je zde možnost bezpečné úschovy jejich kol.

Stravování.
Penzion poskytuje jako základ stravování snídaně, které jsou v ceně ubytování.
Další stravování je možné si dohodnout s personálem penzionu. Po dohodě na objednávku je možné zajistit skupinové celodenní stravování, připravit svatební hostiny nebo jiné hromadné akce ( kapacita 60 lidí).
Případně je možno využít nabídku v místních restauracích: Ráj (4 km), Orlí hnízdo (1,5 km), Myslivna (2 km), Nostalgická myš Šemánovice (6 km).

Objednávky ubytování.
  Adresa penzionu je:
  Penzion Malba
  Kokořínský důl č.p. 38
  okr. Mělník
  tel.: +420-603-461723
  e-mail: malba@kokorin.cz
Ceny služeb.
Cena ubytování za osobu a noc je
390,-Kč - vícedenní pobyt
490,-Kč - jednodenní pobyt
cena za pronájem sálu je 4.000,-Kč denně. Ceny dalších poskytovaných služeb (ozvučení, videoprojekce, zajištění speciálních služeb dle přání klienta) budou stanoveny po dohodě ohledně jednotlivých konkrétních položek.Školící zařízení